Tvorba www stránek a internetových obchodů

Také Vaše stránky mohou být sexy

Svěřte je do rukou webových profesionálů

Správa www stránek

Grafické práce

Grafický vzhled stránky je prioritou. Pouze s profesionálně zpracovaným designem máte v dnešní záplavě webových stránek šanci prorazit. Barevné provedení a motiv stránek by mělo ladit s Vaší firemní kulturou. Postaráme se o to, aby Váš web byl graficky perfektní po všech „stránkách“. Nabízíme i retuše a úpravy fotografií na web. Fotografie jsou důležitou částí webu a pokud jsou zpracované na míru k motivu stránek, dodají jim na dokonalosti.

V rámci redesignu zastaralých stránek Vám pomůžeme obnovit Vaši firemní kulturu vytvořením nového barevného motivu, zvolení fontu a navržení vzhledu firemních dokumentů. Zhotovíme pro Vás také nové moderní logo. Vzhledu Vašich stránek velmi pomůže, když ikony, které na nich používáte, budou jednotné a zároveň budou ladit s motivem stránky. Nezapomínejte, že vzhled je to první, co na návštěvníka stránek působí.

  • Grafický podoba webu je to první, co návštěvníka upoutá nebo odradí.
  • Pouze s profesionálně zpracovaným designem máte v dnešní záplavě webových stránek šanci prorazit.
  • Sladíme ikony, logo a barvy webu do jednoho motivu.

Chtěli byste mít chytlavý a přehledný design webu? Chcete získat více zákazníků pro Vaše výrobky nebo služby? Máme pro Vás celou řadu příležitostí a nástrojů, jak toho docílit. Konečný výběr záleží jen na Vás. Pošlete nám Váš kontakt a my Vás budeme obratem kontaktovat. Děkujeme za Váš zájem.

Nezávazná poptávka