Tvorba www stránek a internetových obchodů

Také Vaše stránky mohou být sexy

Svěřte je do rukou webových profesionálů

Správa www stránek

Mobilní audio a foto studio

Máte pocit, že na Vašem webu něco chybí? Co takhle na něj vložit na zvukovou stopu nebo vyplnit webovou galerii? Jsme tu pro Vás! Už se nemusíte o nic starat, stačí nám napsat a my rádi přijdeme, na místě vše vyřešíme a následně umístíme materiály na Váš web. Vaše stránky potřebují ke své grafické kompletnosti kromě loga a motivu i dobře zpracované fotografie. Nejlepší je však, když jsou fotografie foceny na míru. Zvládáme speciální úpravu fotografií, včetně ořezu, retuší a přidání efektů. Naši grafici mají letité zkušenosti a zvládají upravovat i velké množství fotografií.

Nafotíme jak Vaše produkty, tak prostory. Pokud byste chtěli Vaše webové stránky trošku opepřit a přidat třeba na domovskou stránku zvukovou stopu, stačí se ozvat. Přijdeme i s vlastní aparaturou až na stanovené místo, nahrajeme, co máte na srdci a postaráme se o střih a další úpravy zvuku. Chcete za Váš hlas umístit hranou znělku nebo třeba vyčistit již hotovou zvukovou stopu od šumu? Není problém, stačí se ozvat.

  • Přijdeme za Vámi s vlastní aparaturou a nahrajeme Váš zvuk.
  • Nafotíme Vaše prostory a produkty na míru Vaší webové prezentaci.
  • Upravíme a vyčistíme jak zvuk, tak fotografie do potřebné podoby.

Potřebujete nahrát zvuk nebo nafotit fotografie? Chcete získat více zákazníků pro Vaše výrobky nebo služby? Máme pro Vás celou řadu příležitostí a nástrojů, jak toho docílit. Konečný výběr záleží jen na Vás. Pošlete nám Váš kontakt a my Vás budeme obratem kontaktovat. Děkujeme za Váš zájem.

Nezávazná poptávka