Tvorba www stránek a internetových obchodů

Také Vaše stránky mohou být sexy

Svěřte je do rukou webových profesionálů

Správa www stránek

PR a sociální sítě

Co děláte pro budování kultury Vaší značky? Kultura vaší značky se vytváří chováním Vaší společnosti. Velkou částí z toho jsou vztahy s veřejností. O své zákazníky je nutno pečovat a vytvářet komunitu, která se soustředí na Vaši značku a sama o ni hovoří. To je ostatně nejlepší druh reklamy. Jenže jak správně komunikovat s veřejností? Máme pro Vás odpověď. Navrhneme pro Vás přehlednou Facebook stránku podle všech parametrů a pravidel. Samozřejmě zvládneme i jiné sociální sítě jako je Google+.

Tuto službu nabízíme primárně těm, kdo nemají čas na budování takové stránky a zároveň na její správu. Co by to byla za firemní stránku, kterou by po vytvoření nikdo neaktualizoval? To je právě to klíčové. Zajistíme, aby na Vaši stránku chodili Vaši minulí i potencionální zákazníci přísunem aktuálního obsahu, který odpovídá Vašemu webu. Pokud jste šťastným vlastníkem nějaké provozovny, umístíme ji i s dalšími informacemi na Google Places, abyste i Vy měli své místo ve světě online map a Vaši zákazníci Vás vždy mohli snadno najít.

  • Vystavíme pro Vás firemní stránku na sociálních sítích.
  • Komunikace se zákazníky je důležitá část pro budování firemní kultury.
  • Pečováním a komunikováním s minulými zákazníky se Vaše služby zkvalitní.

Rádi byste navázali vztah s Vašimi potencionálními zákazníky? Chcete získat více zákazníků pro Vaše výrobky nebo služby? Máme pro Vás celou řadu příležitostí a nástrojů, jak toho docílit. Konečný výběr záleží jen na Vás. Pošlete nám Váš kontakt a my Vás budeme obratem kontaktovat. Děkujeme za Váš zájem.

Nezávazná poptávka