Tvorba www stránek a internetových obchodů

Také Vaše stránky mohou být sexy

Svěřte je do rukou webových profesionálů

Správa www stránek

Stylování obsahu

Vaše stránky nejsou pouze arch s informacemi. Stránky by měly získávat zpětnou vazbu od návštěvníka, bavit ho po dobu jeho pobytu na webu a vytvářet kontakt mezi ním a Vámi. Toho lze celkem jednoduše docílit, ale je nutno vědět jak. Naši grafici dokáží pro Váš web vypracovat mnoho interaktivních a animovaných prvků, které zapojíme na příslušná místa webu.

Nic nezaujme návštěvníka více než smysl pro detail. Když i posuvníky, grafy a tabulky Vašeho webu budou užívat sladěné ikony a budou barevně zapadat do motivu stránek, určitě to návštěvníka upoutá. V těchto částech totiž často dochází ke znudění zákazníka a odrazení od dalšího brouzdání po webu. Nikoho nezajímají nudné tabulky plné statistických údajů. V rámci vytvoření efektivního motivu vybereme stylové fonty a barvy, které jsou pro návštěvníkovo oko příjemné. V případě svátečních nebo jiných významných událostí, převlečeme Váš web do stylizovaného kabátu a zapojíme různé efekty jako třeba zasněžení hlavičky a loga apod.

  • Nic nezaujme návštěvníka více než smysl pro detail.
  • Neprezentujte obsah svých stránek jako nudné statistické údaje.
  • Vašemu webu dodáme efektivní prvky zajímavé na první pohled.

Máte zájem o stylové stránky? Chcete získat více zákazníků pro Vaše výrobky nebo služby? Máme pro Vás celou řadu příležitostí a nástrojů, jak toho docílit. Konečný výběr záleží jen na Vás. Pošlete nám Váš kontakt a my Vás budeme obratem kontaktovat. Děkujeme za Váš zájem.

Nezávazná poptávka